Bizi Arayın +90 232 458 05 55

Standartlar, ürünleri hizmetler ve üreticiler için kriterler belirleyen belgelenmiş ve genellikle gönüllü anlaşmalardır. Standartlar, ürünlerin ve hizmetlerin amacına uygunluğunu, kıyaslana bilirliğini ve rekabet edebilirliğini sağlar.

1

Confidence in Textiles

"Tekstilde Güven" etiketi sorumlu tekstil üretimi, güvenliği ve şeffaflığı ifade eder. Fabrika çalışanları, perakendeciler ve tüketiciler için ek bir güvence sağlar. Ürünlerin zararlı maddeler içermediğini garanti eder.

2

OEKO-TEX®

OEKO-TEX®, kullanılan aksesuar malzemelerinin yanı sıra tüm işlem seviyelerinde işlenmemiş, yarı mamul ve bitmiş tekstil ürünleri için dünya çapında tutarlı, bağımsız bir test ve sertifikalandırma sistemidir.

3

Sanitized

Maddeleri bakteri üremesine ve kokularına karşı korur. Evinizde ve kamusal alanlarda.Malzemeyi ve yüzeyleri küf, küf, biyofilm ve alglerden korur. Kapsamlı koku yönetimi sunar.

4

L.F.G.B.

Almanya için gıdayla temas eden ürünler zorunlu standarttır.LFGB analizi ile ürünlerimizde güvenliği öncelikli hale getirir ve güveni arttırır.standart1
standart2
standart3
standart4

Yarım Asırlık Hizmet Anlayışı

world-map

Eryümlü olarak 4. kuşak ile sizlere her zaman en iyi hizmeti doğru ürünleri ulaştırmak için çalıştık, çalışıyoruz.

Dünyanın önde gelen denetim, doğrulama, test ve sertifikaları üretilmiş ürünleri sizlere sunarak yaşadığımız dünyaya karşı sorumluluklarımızın farkındayız.

200 +

Üzerinde sertifikalı ürün

İzmir, Gıda Çarşısı

Gaziler Caddesi No:562 Z:1

 

  • +90 232 458 05 55
  • +90 232 458 00 27
  • +90 541 469 72 40
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Yenişehir-Konak/ İZMİR