Bizi Arayın +90 232 458 05 55

Kaliteli, Ayrıcalıklı PVC Ürün Gruplarımız ile Sizlerle Birlikteyiz

Ürünlerimiz

Tekstilde Güven

module

Oeko-Tex Etiketi... "Tekstilde Güven" etiketi sorumlu tekstil üretimi, güvenliği ve şeffaflığı ifade eder. Fabrika çalışanları, perakendeciler ve tüketiciler için ek bir güvence sağlar. Ürünlerin zararlı maddeler içermediğini garanti eder.

Dünya Standartı

module

OEKO-TEX®, kullanılan aksesuar malzemelerinin yanı sıra tüm işlem seviyelerinde işlenmemiş, yarı mamul ve bitmiş tekstil ürünleri için dünya çapında tutarlı, bağımsız bir test ve sertifikalandırma sistemidir.

Temizden Daha Fazlası

module

Maddeleri bakteri üremesine ve kokularına karşı korur. Evinizde ve kamusal alanlarda.Malzemeyi ve yüzeyleri küf, küf, biyofilm ve alglerden korur. Kapsamlı koku yönetimi sunar.

Gıda Güvenliği İşareti

module

Almanya için gıdayla temas eden ürünler zorunlu standarttır.LFGB analizi ile ürünlerimizde güvenliği öncelikli hale getirir ve güveni arttırır.

Lütfen kullanıcı hesabınızla ilişkilendirilmiş e-Posta adresinizi giriniz. Dosyadaki e-Posta adresinize kullanıcı adınız e-Posta ile gönderilecektir.

Yarım Asırlık Hizmet Anlayışı

world-map

Eryümlü olarak 4. kuşak ile sizlere her zaman en iyi hizmeti doğru ürünleri ulaştırmak için çalıştık, çalışıyoruz.

Dünyanın önde gelen denetim, doğrulama, test ve sertifikaları üretilmiş ürünleri sizlere sunarak yaşadığımız dünyaya karşı sorumluluklarımızın farkındayız.

200 +

Üzerinde sertifikalı ürün

İzmir, Gıda Çarşısı

Gaziler Caddesi No:562 Z:1

 

  • +90 232 458 05 55
  • +90 232 458 00 27
  • +90 541 469 72 40
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Yenişehir-Konak/ İZMİR